Hakkımızda

İrem Masa Sandalye firmamız İstanbul Arnavutköy’de hizmet veriyor.
Yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her geçen gün daha ileriye taşıyarak benzersiz tasarımlar hayata geçiriyor. Kaliteden ödün vermeyen yapısıyla müşterilerinin çözüm ortağı oluyor, beklentilerin çok daha üzerinde çözümler üreterek yoluna devam ediyor.

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektörünün lider markalarından birisi olan firmamız, alanında yetişmiş, profesyonel bir ekiple çalışıyor. Personellerimizin her biri işini özveriyle yapmakta, güler yüzle müşterilerimizi ağırlamakta ve işlerini heyecanla yapmaktadırlar. Sektördeki gelişmeleri uluslararası seviyede takip etmekte, en trend uygulamaları işletmemize taşıyarak müşterilerimize sunmaktadırlar. Bütün bunlar neticesinde müşterilerimiz üst düzey uygulamalarla tanışmakta, benzersiz ürünlere sahip olma ayrıcalığı yaşamaktadırlar.

Firmamız özellikle metal döküm masa ayakları konusunda toptan ve perakende ürün satışı yaparak pazarda büyük bir eksikliği kapatmaktadır. Mevcut kataloglarımız her geçen gün zenginleştirilmekte, geliştirilmekte ve siz kıymetli müşterilerimizin farklı konseptlerde ürünlere kolayca ulaşmanız sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda üretim yapılarak doğru ürünlerle buluşmanız sağlanmaktadır.

İrem Masa Sandalye olarak amacımız kaliteden taviz vermeden her işimizi özveriyle yapmak, büyük hassasiyet göstermek, müşterilerimizden gelen olumlu olumsuz tepkileri dikkatle değerlendirmek, çözüm odaklı yaklaşım sergilemektir. Bu sayede sektörün öncüleri arasında yer edinmek ve bu noktada kalıcı olabilmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak memnuniyetle hatırlanan firma olmaktır. Bunları sağlarken cazip fiyat avantalarıyla her zaman ulaşılabilir olmaktır.
  • Ücretsiz kargo

    100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli

  • Güvenli ödeme

    %100 güvenli ödeme hizmeti

  • 7/24 Canlı Destek

    Çevrimiçi en iyi canlı destek