İstanbul´un Avrupa yakasının gelir düzeyi yüksek ilçelerinden biri olan Arnavutköy´ün nüfusu 247.507´dir.

İlçede birçok pastane, Cafe, restoran, hastane, okul, düğün salonu ve otel vardır.

İddialı fiyatlarımız ve kaliteden ödün vermeyen ticari anlayışımızla kafesini yenilemek isteyen ya da yeni bir restoran açmayı planlayan tüm girişimcileri Showroom'umuza sizi bekliyoruz. İREM - Masa & Sandalye Bir çok yeni masa, sandalye, çeşitlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

Arnavutköy Sandalye İmalatçısı İrem Masa Sandalye www.iremmasasandalye.com  web sitesi üzerinden 6.000´e yakın ürünüyle, birçok ticari işletme için birbirinden özel çözümler sunuyor.

Sandalye, masa, koltuk, berjer, armut minder, bahçe mobilyaları, masa örtüsü, dresuar, dilsiz uşak, orta sehpa, yan sehpa, seperatör, makam takımı, ofise Gelmeden önce +90 (0507) 215-56-44 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir, alanında uzman satış ekibimizden bilgi ve fikir alabilirsiniz. Örneğin, evinizin salonunda kütük masa kullanıyorsunuz ve sandalye arayışı içindesiniz. Size tel sandalye ya da metal tonet sandalyelerimizi tavsiye ederiz. Metal tonet sandalyeleri seçerseniz; masa başlarına kollu, yan taraflara ise kolsuz koyarak daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.